شرکت فنی مهندسی درنیکا دکور

شرکت فنی مهندسی درنیکا دکور با هدف بسط و گسترش فناوری‌های نوین در صنعت ساختمان در سال 1394 شروع به توليد ابزارهای پيش ساخته دکوراتیو پلي استايرن نمود.
هم اكنون اين شركت با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمينه توليد و واردات ابزار پلي يورتان و پلي استايرن شامل انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، پروفیل های قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون و سرستون و غیره فعال مي‌باشد.

شرکت فنی مهندسی درنیکا صنعت

شرکت فنی و مهندسی درنیکا صنعت اسرار فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید سنگهای مصنوعی و پلیمری سمنت پلاست بر اساس تکنولوژی نانو و مواد شیمیایی پلیمری در تهران آغاز نمود . هم اکنون شرکت با دارا بودن خط تولید تمام مکانیزه تولید سنگ مصنوعی با ظرفیت سالانه ۲۰۰ هزار متر مربع و کادری مجرب و متخصص با بهره گیری از دانش فنی شرکتهای معتبر جهانی در کشورهای جمهوری چک ، ایتالیا و روسیه در زمینه تولید تخصصی انواع محصولات سنگ مصنوعی سمنت پلاست در طرحها و رنگهای متنوع فعال می‌باشد.
 این محصولات شامل انواع سنگ نما ، نماهای دکوراتیو و سنگ آنتیک داخل و بیرون ساختمان ، سنگفرش و موزائیک حیاطی و معابر ، سنگ پله و زیر پله ، قرنیز و غیره بوده که بصورت کاملا تخصصی و با کیفیت منحصر به فرد تحت نام تجاری درنیکا ارائه می‌گردد.

 پيام مدير عامل شركت

“تمامي كارشناسان و كاركنان شركت درنيكا جهت رشد و پيشرفت شركت مشتري مداري (تضمین كيفيت محصولات، قيمت عادلانه، ارائه خدمات كارشناسي ) را سرلوحه فعاليتهاي خويش قرار خواهند داد. ايجاد رضايت مندي كامل در مشتري از طريق توليد محصولات با كيفيت  و ارائه به مشتري با قيمت عادلانه و ضمانت پس از فروش و نيز ارائه خدمات مشاوره‌اي رايگان توسط مهندسين مجرب و متخصص در زمينه عمران و مصالح ساختماني”
آدرس نمايشگاه و دفتر مركزي:
تهران، تهرانپارس، اتوبان باقري، خيابان 196 غربي، بلوار ارديبهشت، نبش كوچه 202 غربي، پلاك 143 واحد 18

تلفن و فاكس:

021-76702701

شماره همراه :

0938-1911619

مدير فروش شركت : سركار خانم مهندس ديواندري